واردات | واردات کالا | واردات کالا از خارج

کالاهای وارداتی توسط ترخیص کار بازرگانی کارا ترخیص

شرکت بازرگانی کارا ترخیص به عنوان یک شرکت بازرگانی و فعال در حوزه واردات کالا ، صادرات  و ترخیص کالا از گمرک با توجه به مزیت های رقابتی خود و وجود شعب مختلف در شهرهای مختلفی همچون شانگهای ، استانبول و فرانکفورت  توانمندی بالفعل مناسبی بلاخص در واردات کالا از چین ، واردات از ایتالیا ، واردات کالا از ترکیه  , خرید از چین و واردات از آلمان فراهم کرده است تا با حداکثر اطمینان خاطر انجام تمامی امور بازرگانی خارجی را آسان نماید. شرکت بازرگانی کارا ترخیص با رویکرد توسعه زیربنایی و ساختاری صنایع مختلف کشورمان ایران و ایجاد رشدی پایدار ، استراتژی خود را با موضوعیت تامین و تدارک و واردات کالا ها و واردات ماشین آلات مورد نیاز برای خطوط تولید و واردات تجهیزات مورد نیاز صنایع کشور بنا کرده است. این شرکت همچنین با واردات مواد اولیه دارو و دیگر کالا ها با محوریت تولید در داخل کشور و ایجاد اشتغالی پایدار برای جوانان کشور عزیزمان ایران رویکردی مثبت و نگرشی بنیادین در آرمان ها و ماموریت های خویش در راستای افزایش رفاه اجتماعی ایجاد کرده است. توانمندی های شرکت بازرگانی کارا ترخیص در حوزه منبع یابی یا همان جستجو و یافتن منابع  تولید کننده معتبر قابل اعتماد و عرضه کنندگان محصولات و ماشین آلات مورد نیاز در کشور های جنوب شرقی آسیا از جمله در تجارت با چین و کشور های ایتالیا و آلمان برای واردات کالا از این طرق به کمک تولید کنندگان و بازرگانان کشور میشتابد. شرکت بازرگانی کارا ترخیص همچنین دارای مدارک و اسناد معتبر و پروانه حق العمل کاری از گمرک به صورت رسمی می باشد که به انجام فعالیت های کارگزاری گمرک و ترخیص از گمرک می پردازد. این بازرگانی با هدف ارائه کلیه خدمات ترخیص کالا و خدمات بازرگانی به صورت قدم به قدم عمل می کند :

  • در وهله اول شرکت بازرگانی کارا ترخیص به ارائه مشاوره بازرگانی و تحقیقات بازار در ایران و ارائه راهکار های بازاریابی برای شرکت های تولیدی می پردازد. سپس شرکت های واردات کالا و صادرات کالا نسبت به شروع فعالیت های بازرگانی و تولیدی شما، به طرق علمی برنامه ریزی و پایش می کند. تحقیقات بازار در بازرگانی کارا ترخیص به نام یک روند معمول و البته  اساسی برای واردات کالا و ورود به یک بازار نو به تمامی تولید کنندگان و وارد کنندگان کالا به کشورمان ایران توصیه می شود تا سرمایه های خود را به صورت هدفمند و معین در این راه قرار دهند و هم به شکل علمی و هم با تجربه کارشناسان بازرگانی کارا ترخیص به سرمایه گذاری منطقی خود اقدام نمایند تا بتوانند استفاده لازم را این راه ببرند.
  • در مرحله دوم شرکت بازرگانی کارا ترخیص با منبع یابی صحیح شروع به جتسجو و یافتن منابع مورد اعتماد و مناسب برای تولید کنندگان و شرکت های بازرگانی واردات کالا و صادراتکالا  می پردازد و خرید شما را به شکلب ایمن و مطمئن  از تولید کنندگان و عرضه کنندگان بین المللی حائز شرایط و مطابق با درخواست شما تضمین می کند. اعتماد نقش مهمی در تجارت دارد و در فضای بین المللی شاخص های متفاوتی از تجارت داخلی داشته و بازرگانی کارا ترخیص با واکاوی صلاحیت و اعتبار مناسب تولید کنندگان و عرضه کنندگان علاوه بر مطابقت شرایط فنی خرید و بهینه شدن قیمت ها خریدی ایمن و مطمئن را برای شما فراهم می کند.
  • در مرحله سوم شرکت بازرگانی کارا ترخیص با تجربه و قدرت بالای پرسنل و کارشناسان بازرگانی خود در حوزه قرارداد های بین المللی در صورت الزام به صورت حضوری و به صورت مکاتبه و ارتباط تلفنی به مذاکره و اخذ قیمت ها و شرایط خرید به شکل اولیهمی پردازد و بعد از مطابفت داشتن و تایید متقاضی به مذاکره نهایی و اخذ تخفیفات قیمتی و زمان بندی مناسب در کنار عقد قرار داد به شکل کاملا حقوقی و قانونی می پردازد . با این فعالیت تعهدات فروشنده به صورت کاملا روشن عملیاتی می شود و در صورت الزام با بررسی های دوره ای در حین تولید و بررسی زمان بارگیری بازرسی می گردد . در قرارداد بین المللی ترم های پرداخت و ترم های تحویل همجون اینکوترمز یا متد های توافقی اقتضایی ثبت شده و روشن می گردد.
  • در مرحله بعدی شرکت بازرگانی کارا ترخیص با دارا بودن متخصصین و کارشناسان مجرب در حوزه حمل و نقل بین المللی و ترانزیت کالا بهترین روش ها را در کوتاه ترین زمان و با حداقل هزینه برای کالا آماده تحویل و به صورت فورواردری از هر محلی در مبدا تحویل گرفته و اقدام به حمل بین المللی به طرق مختلف حمل دریایی ، حمل هوایی و حمل زمینی می کند و به مورد مقتضی اقدام می کند .
  • برای وصول محموله و کالا وارداتی به مرزهای مختلف کشورمان ایران ترخیص کار ان شرکت بازرگانی کارا ترخیص آماده ارائه و اقدام از پیشتر با انجام مراحل ترخیص کالا همچون  ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارت و در سامانه ثبتارش و دریافت و تخصیص ارز مبادله ای در صورتی که امکان اخذ آن وجود داشته باشد و اخذ مجوز های واردات کالا در صورتی که امکان آن وجود داشته باشد و عدم تولید داخلی دستگاه و ماشین آلات هدف با ایجاد شرایط لازم و مورد تایید و صلاحدید وزارت صنعت معدن و تجارت ( وزارت صمت ) برای دریافت معافیت گمرکی و ثبت در سامانه بهین یاب اقدام می کند.
  • بازرگانی کارا ترخیص با ترخیص از گمرک های کشور و در موارد مقتضی ترخیص کالا با ارز مبادله ای در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه به شکل قانونی کالاهای شرکت های بازرگانی واردات کالا و صادرات کالا را از گمرک ترخیص کرده و با حمل داخلی و ترانزیت کالا علاوه بر انجام ثبت انبار در سامانه انبارهای گمرک به انبار و کارگاه مورد نظر در داخل ایران تحویل میکالای وارده تا لحظه ای که اظهارنشده باشد با شرایط ورودش مشخص نیست، بعد از اظهار اگر مشخض گردد ممنوع الورود است یا براساس مدلول ماده ۱۰۵ قانون گمرک با آن رفتار می شود اگر با عنوان و توضیحات کامل و صحیح اظهار گردد ) یا براساس بند «ث» ماده ۱۱۳ قانون گمرک ( اظهار کالای ممنوع الورود تحت نام کالای مجاز یا مجاز مشروط با عنوان دیگر، یعنی به ترتیب شامل مقررات ضبط | با قاچاق گمرکی می گردد و دیگر بحث متروکه شدن مطرح نمی شود، میگردد.
  • کارشناسان مجرب بازرگانی کارا ترخیص در این مجموعه همیشه و بصورت کامل آماده برای ارائه مشاوره بازرگانی در حوزه واردات کالا و صادرات کالا و مشاوره امور گمرکی به تجار ، بازرگانان و متقاضیان محترم می باشد.

شرکت بازرگانی کارا ترخیص با ارائه خدمات بازرگانی ، خدمات ترخیص کالا و واردات کالا و صادرات کالا به صورت حرفه ای به ارائه خدمات به شرکت های تولیدی و شرکت های بازرگانی صادرات و واردات در داخل کشور می پردازد.

شرکت کارا ترخیص در جهت آسان تر نمودن واردات کالا به کشور و کمک به تجار و بازرگانان کشور واردات کالاهایی متناسب با نیاز بازار ایران و درخواست تجار و شرکت های بازرگانی واردات و صادرات را در اولویت کار خود قرار داده . برای آشنایی با توانمندی های شرکت بازرگانی کارا ترخیص در ادامه به توضیحاتی کامل در خصوص کالاهایی که توسط این شرکت واردات می گردند پرداخته شده است.

کالاهای ممنوع الورود در صورت متروکه شدن شامل مقررات و قوانین کالای ضبطی می گردند

کالایی که مهلت توقف و دپوی آن در گمرک سپری شده (سه ماه) و مالک آن به اخطار گمرک در مشخص کردن تکلیف کالا در زمان ۲۰ روز از تاریخ ابلاغ توجه نکند و کالا مورد ارزیابی گمرک قرار گرفته مشخص شود ممنوع الورود می باشد، باید بلافاصله برای آن صورت مجلس ضبط تنظیم و مراتب به مالک کالا یا آورنده آن ابلاغ شود تا اگر اعتراضی داشته باشد ظرف دو ماه به مرجع قضایی مراجعه کرده و دادخواست تسلیم کند.

کالای وارده تا لحظه ای که اظهار نشده باشد شرایط ورودش مشخص نیست، بعد از اظهار اگر مشخص گردد ممنوع الورود است یا براساس مدلول ماده ۱۰۵ قانون گمرک با آن رفتار خواهد شد. ( اگر با عنوان و مشخصات کامل و صحیح اظهار شود.) یا براساس بند “ث” ماده ۱۱۳ قانون گمرک ( اظهار کالای ممنوع الورود تحت نام کالای مجاز یا مجاز مشروط با عنوان دیگر) یعنی به ترتیب شامل مقررات و قوانین ضبط یا قاچاق گمرکی می گردد و دیگر مورد بحث متروکه شدن مطرح نخواهد بود.

پس کالای موردنظر، کالایی است که صاحب کالا مراجعه ننمود، اظهار نشده و گمرک در زمان تنظیم اظهارنامه و ارزیابی آن برای محاسبات حقوق ورودی آن و ارسال به سازمان اموال تملیکی متوجه می گردد که کالا ممنوع الورود بوده و از این رو صورت مجلس ضبط تنظیم می گردد.

کالا ی ممنوع الورودی که به ترتیب در بالا ذکر شده در زمان ارزیابی کالای متروکه مشخص می شود، بعد از تنظیم صورت مجلس ضبط مراتب را به مالک و صاحب کالا یا آورنده کالا یا ترخیص کار اعلام می کند  تا اگر اعتراضی دارد طی مدت دو ماه از تاریخ ابلاغ صورت مجلس ضبط به مرجع قضایی مراجعه کند.

در صورت معین نبودن عنوان و نشانی صاحب کالا، با درج آگهی در یک روزنامه کثیرالانتشار مراتب اعلام می شود و اگر طی مدت دو ماه از تاریخ درج آگهی در روزنامه به مرجع قضایی مراجعه نکند کالا به ضبط قطعی دولت در می آید. در صورت ارائه دادخواست حقوقی باید مراتب را حداکثر طی مدت ۱۵ روز از تاريخ تقدیم داد خواست با ارائه گواهی به گمرک مربوطه اعلام کند. (مدلول ماده ۳۵ قانون گمرک)

آخرین اخبار در حوزه واردات ، صادرات و ترخیص کالا