شرکت واردات از چین , راحتی در واردات از چین

کشور چین

.در این دوره چین توانسته بازارهای جهان را با کالا های تولیدی خویش تسخیر نماید که در این بین کشورمان ایران هم جدا از این بحث نیست و مانند دیگر کشورها مقصد کالاهای ساخت چین شده.

در این دوره طبق نظر همه کارشناسان و متخصصان تجارت بین الملل،کشور چین در حال تسخیر بازار های گوناگونی چه در اروپا، آمریکا و چه در آسیا می باشد و با توجه به نیروی کار ارزان، تولید انبوه کالا و استفاده ازتکنولوژی، تبدیل به مرکز تولید کالا در جهان شده و تمامی کشور ها میزبان واردات از چین گشته اند و قادر به رقابت با آن‌ها نمی باشند.

چین به عنوان بزرگ ترین قطب تجارت بین الملل شناخته شده و واردات کالا از چین به ایران در طی چند دهه قبل بسیار افزایش یافته . کشور چین با استفاده از نیروی کار ارزان توانسته تا انواع و اقسام کالاهای مختلف را با قیمت تمام شده پایین به بازار عرض کند و در تمام دنیا نظر اکثر شرکت های بازرگانی واردات کالا را به سمت خود جلب کرده است. سهم وزنی واردات از چین به ایران بر اساس آمار ارئه شده توسط گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۴ معادل ۱۴٫۴۷ درصد و سهم ارزش دلاری آن ۲۵٫۲۲ درصد بوده است. در سال ۱۳۹۵ سهم وزنی واردات کالا از چین ۱۳٫۳۳ درصد و سهم ارزش دلاری آن ۲۴٫۶۲ درصد می باشد. به عبارت دیگر در سال ۹۵ حجم واردات از چین بیش از ۴۴۵۱ هزار تن با ارزش بیش از ۱۰۷۵۳ میلیون دلار بوده است. شرکت بازرگانی کارا به عنوان موثر ترین شرکت واردات از چین در کشور به فعالیت پرداخته و منبع یابی در چین و مذاکره و عقد قرار داد و تضمین و بازرسی قرارداد های بازرگانی را به عهده می گیرد.

این اعداد به خوبی بیان گر حجم عظیم واردات از چین می باشد و می توان نتیجه گرفت که اکثر واردات کالا به ایران از چین می باشد و همین حجم زیاد واردات از چین باعث شده تا چین از پنج کشور عمده اصلی طرف معامله با ایران بشود.

شرکت کارا ترخیص کار یک شرکت بازرگانی است که با استفاده از تیم با تجربه خود خدمات گسترده ای را در حوزه صادرات و واردات کالا به ایران مخصوصا واردات از چین ارائه می دهد. این شرکت با داشتن نمایندگان مستقر در چین می تواند نحوه واردات کالا از چین و نحوه ترخیص کالا از چین را برای تجار بسیار آسان و سریع کنند.

احتمال دارد بازرگانان و شرکت های بازرگانی به حسن نیت و اعتبار فروشندگان و تولیدی های چینی اعتماد نداشته باشند و یا در بعضی موارد دچار مشکل شوند، به همین علت شرکت کارا ترخیص کالا با داشتن متخصصان مجرب بازرگانی و بازاریابان خویش می تواند مذاکرات و مکاتبات را با شرکت های چینی انجام دهد و حتی با نیروهای مستقر و شعب مختلف در شهر های مهم چین مانند گوانجو، شانتو، پکن و شانگهای جلسات حضوری با فروشندگان و تولیدکنندگان داشته باشد و به کارخانجات و دفاتر آن ها سرکشی کرده تا از صحت و اعتبار آن ها اطمینان یابد. همچنین با اخذ اطلاعات تولیدکننده و فروشنده چینی از اتاق بازرگانی چین و اتاق صنعت معدن چین می تواند حسن اعتبار آن ها را هم مورد بازرسی و کنکاش قرار دهد.

واردات از چین ، واردات کالا از چین

واردات از چین ، واردات کالا از چین

ثبت سفارش واردات کالا از چین در سامانه جامع تجارت ntsw

در حالتی که واردکننده به دنبال کالا ویژه ای باشد یا مارک معتبری و بخواهد که خرید از چین انجام دهد، شرکت بازرگانی کارا ترخیص کالا به نام یک نماینده منخصص و شرکت واردات از چین می توان معتبر سنجی را در مورد کالا های تولید چین انجام می دهد و نمونه کالا را برای واردکننده اخذ کند. در حالتی که نمونه کالا مورد تایید واردکننده و تاجر ایرانی یا ترخیص کار و شرکت بازرگان باشد می شود با فروشنده چین وارد معامله شد و پس از مذاکرات و چانه زنی ها شرکت بازرگانی کارا ترخیص کالا به نمایندگی و با وکالت از سمت بازرگان اقدام به بستن قرارداد می کنند.

واردات از چین ، واردات کالا از چین

واردات از چین ، واردات کالا از چین ، شرکت واردات از چین