شرکت خدمات بازرگانی کارا ترخیص کالا

واردات کالا یکی از اصلی ترین موضوع ها در حوزه بازرگانی بین الملل می باشد. اکثر شرکتها بخشی از مواد مورد نیازشان را از واردات کالا و بازارهای جهانی ، با یاری شرکت های بازرگانی واردات صادرات همچون شرکت خدمات بازرگانی کارا ترخیص به دست می آید. شرکت بازرگانی واردات و صادرات کارا ترخیص در فضای واردات کالا برای به دست آوردن مواد مورد نیاز شرکتهای بازرگانی واردات و صادرات و بازارهای داخلی کشور فعالیت می کنند. در ادامه این گزارش با عمده امور و خدمات بازرگانی و خدمات ترخیص کالا و خدمات شرکت بازرگانی واردات کارا ترخیص آشنا می شویم.

شرکت خدمات بازرگانی و ترخیص کارا | ترخیص کالا | شرکت بازرگانی
شرکت خدمات بازرگانی و ترخیص کارا | ترخیص کالا | شرکت بازرگانی

خدمات بازرگانی و خدمات ترخیص کالا شرکت کارا ترخیص

شرکت بازرگانی صادرات و واردات کالا کارا ترخیص در تمام بخش های خدمات بازرگانی ، واردات کالا ، صادرات کالا، ترخیص کالا از گمرک و … به ارائه خدمات به تجار و تولیدکنندگان می پردازد.

برای تماس با کارشناسان مجرب ما می توانید از طریق شماره های زیر اقدام فرمایید:

۰۲۱۲۲۶۳۹۵۷۹ – ۰۲۱۲۲۶۳۹۵۸۰

تحقیقات بازار و بازارشناسی

تحقیقات بازار و بازارشناسی توسط شرکت بازرگانی کارا ترخیص

شرکت بازرگانی واردات کالا کارا ترخیص با تکیه بر دانش خویش در فضای خدمات بازرگانی ، خدمات ترخیص کالا از گمرک و بازاریابی به تمامی فعالان در فضای تجارت و کسب و کار این پیشنهاد را دارد که از انجام هر سرمایه گذاری بدون اینکه تحقیقات بازار را کامل کرده باشند اجتناب کنند. شناسایی نمودن نیاز بازار و مراحل آینده با توجه به تأمین کنندگان رقیب و تحلیل های مربوط به مدت، هزینه واردات کالا از خارج و ترخیص کالا و اطمینان از تامین کنندگان و تحلیل کیفیت و توجه به بررسی های قبل از خرید کالا از خارج و خرید کالا از چین از کشور خواهد توانست شرکت های واردات و صادرات را در این مورد یاری رساند.

تحقیقات در حوزه ی بازارشناسی داخلی و در مورد بازار های بین الملل از خدمات بازرگانی و خدمات ترخیص کالا ارائه شده در شرکت کارا ترخیص می باشد.

منبع یابی

در حالتی که شرکت بازرگانی واردات کالا تصمیم به واردات گرفته باشد و از توجیه پذیری این امور با انجام بررسی های مورد نیاز اطمینان پیدا می کند، باید به منبع یابی یا گزینش چند تأمین کننده یا فروشنده جهانی اصلی و مطمئن اقدام کند. شرکت بازرگانی واردات و صادرات کارا ترخیص با توجه به پتانسیل دانش و رابطه های قوی و سابقه ها در واردات از چین و خرید از چین، واردات از ترکیه و واردات از اروپا در این فضا خواهد توانست به این امور را انجام دهد و تامین کنندگان مطمئن را معرفی کند. این مراحل در دو بخش انجام می گیرد:

 ۱: بررسی اولیه فروشندگان یا تأمین کنندگان

۲: اعتبار سنجی شرکت هایی که شرایط را دارا می باشند

کیفیت کالای مورد نظر برای واردات کالا ، قیمت کالای وارداتی و شهرت مارک کالا از عوامل مهم و قابل توجه در منبع یابی می باشد.

منبع یابی
مذاکرات بازرگانی

مذاکرات و جلسات بازرگانی برای خرید کالا از خارج از کشور و واردات کالا

جلسات با هدف دریافت امتیاز بیشتر یکی از اصلی ترین موارد تجارت در بازرگانی جهانی بحساب می آید. شرکت واردات صادرات کالا با بستن قرارداد مطمئن و دقیق، منفعت های آینده خود را در خرید کالا از خارج ضمانت می کنند. این مهم با توجه به وجود علم و تجربه کافی و نمایندگی های شرکت بازرگانی واردات و صادرات کارا ترخیص در کشورهای چین، ترکیه و آلمان برای واردات از چین ، خرید از چین و واردات از ترکیه و واردات از اروپا به شکل کامل امکان پذیر است.
حدودا موضوعاتی همچون قیمت کالا، تخفیف، مقدار و کیفیت کالا، نوع حمل بین المللی، بیمه کالا در واردات کالا، تاریخ تحویل کالا و … از مطالب مورد گفت و گو می باشند. البته در مورد های کوچک مذاکرات به شکل تلفنی و از راه ایمیل انجام می گیرد.
معمولا بعد از عقد قرارداد مرحله ی صدور پرفرما صورت می گیرد. شرکت بازرگانی واردات صادرات ترخیص کارا در این خصوص نیز تخصص و الزام کافی را جهت ارائه خدمات بازرگانی به شرکت های واردات و صادرات و بازرگانان گرامی ارائه می نماید.